Велораллі 2013

Автор Alex Goz, 27 апреля 2013, 22:30:57

« предыдущая - следующая »

Ссылки на связанные события


Alex Goz

27 апреля 2013, 22:30:57 Последнее редактирование: 28 апреля 2013, 00:40:11 от Winny
Традиційне велораллі.
9 травня 2013 року.
Старт з лижної бази - Терехівка-Малинівка-Товістоліс- Чернігів (лижна база)
Реєстація 9.30-10.00. 10.00 парад учасників. 10.30 старт.
Дистанція 29 км (точніше 29,7) та 51 км. Має бути вісім груп.

Dandrei

8 груп? Сколько человек в 1 групе?

Alex Goz

Групи вікові, які точно не знаю, а також хлоці, дівчата.

Dandrei

А где регистрация, на месте старта? Покажыте на карте пожалуйста место старта,маршрут, финиш.

Александр_93

регистрация на месте старта)

Александр_93

а маршрут проще показать чем нарисовать на карте, поскольку тех троп по которым нужно ехать не особо видно на карте))

Dandrei

Я даже не знаю где место старта:)

Alex Goz

Місце старту на лижній базі.

Dandrei

Вот какраз где лыжная база, я и незнаю

dynamo

Цитата: Dandrei от 04 мая 2013, 10:37:09
Вот какраз где лыжная база, я и незнаю
вул.Малиновського, кінцева зупинка тролейбуса№1, по правій стороні як їхати з вул.Шевченка з тилу резинової фабрики(Сіверянка).Повертати можна як перед фабрикою, так і за нею. 2-й варіант краще.

Dandrei

Цитата: dynamo от 04 мая 2013, 15:17:41
вул.Малиновського, кінцева зупинка тролейбуса№1, по правій стороні як їхати з вул.Шевченка з тилу резинової фабрики(Сіверянка).Повертати можна як перед фабрикою, так і за нею. 2-й варіант краще.
спс

shuriks


Александр_93

трек этот, но есть небольшие изменения на старте

dynamo

При виїзді по польовій  дорозі від кладовища із стартового лісу на трасу Олександрівка-Товстоліс  грязюка непролазна і 300 м дороги перед асфальтом взагалі переорано. Щось не хочеться вимазатися в грязюці а потім весь в цій грязюці їхати по асфальту.Тому старт краще зробити по тому маршруту що і фініш, або на середині лісу повернути вправо по польовій дорозі.

Dandrei