Вкрадений TREK 6500

Автор Alex Goz, 03 мая 2015, 15:44:56

« предыдущая - следующая »

Alex Goz

03 мая 2015, 15:44:56 Последнее редактирование: 03 мая 2015, 15:53:24 от Alex Goz
01 травня о 17.50 біля магазину Рибачок (Червоногвардійська 22, поворот до льотного училища) вкрадений велосипед TREK 6500, самим нахабним способом, буквально з-під носа, стояв до половини у вході до магазину. Я одразу кинувся в погоню, але взутий у велотуфлі догнати не зумів. Злодюга не придумав нічого кращого, як тікати через двір будинку в якому проживає, по вулиці Мстиславській. Був упізнаний. Приїхала оперативна група взяла необхідні показання. Так, що особа злодія та його адреса відомі, але інформації про його затримання поки немає, хоч заходи з розкриття злочину почались  по гарячих слідах, але враховуючи наші реаліїї....  не знаю.....
Будь-яку інформацію прошу повідомити за телефонами:
0504141950
0933292818
Його фото, тільки сидіння було білого кольору, вилка обрізана й щитки інші.



Фото у повному розмірі за посиланням:

http://s020.radikal.ru/i704/1505/59/8aa3f322b542.jpg

Aleksandr

Жалко велосипед,я тоже там часто оставлял велосипед,но пристегиваю.
Надеюсь что найдут вора,и велосипед отдадут в порядке.

Evgeniy85

не завидую я вору, если бы его всё таки догнали. Уши бы наверное пооткручивали, и поделом!!!

Alex Goz

Не наздогнав  :( :( :(
Зате може сяде на певну кількість років. До речі ця справа чудовий індикатор роботи міліції. У них на злодія є все: місце проживання, прізвище ім'я по батькові, тим паче він уже судимий. Але три дні уже і нічого...
Якщо і в цьому випадку злодія не затримають і велосипед не повернуть, виникає питання: навіщо нам взагалі така міліція.
Ще ж обюрюються, що населення з ними не хоче співпрацювати. А хто ж довірятиме? На якій підставі?

mrmozg

А пробовали говорить с соседями, узнать кто его друзья, с кем общается? Может оставить им номер телефона чтобы позвонили, когда вор дома объявится?

Alex Goz

До розмов з сусідами ще не дійшло. 2 числа був черговий в лікарні, потім велогонка. Завтра спробую.