Акція "За здоровий спосіб життя. Мій вибір - велосипед!"

Автор Maxim, 24 июня 2014, 00:09:40

« предыдущая - следующая »

Maxim

Призи знайдуть своїх героїв 2!
Увага, 28 червня 2014 р. о 12-00 в магазині «Драйв», вул. П'ятницька, 23 відбудеться другий розіграш (жеребкування у лототроні) призів та грошових сертифікатів від магазину «Велосвіт» для учасників акції «Велосвіт» - за здоровий спосіб життя!».

Нагадаємо, що згідно правил акції, у розигриші призів автоматично беруть участь усі користувачі Першого Чернігівського фото порталуhttp://chernihiv.eu, які попередньо зареєструвалися на порталі та завантажили 1 фотографію у розділ «Конкурси та акції» - «Акція «Велосвіт» - за здоровий спосіб життя!» (http://chernihiv.eu/rubriky/view-album/75).

Реєстрація участі в акції також дає гарантоване право на отримання дисконтної картки на придбання зі знижкою будь-якого товару у чернігівських магазинах «Драйв» (вул. П'ятницька, 23) та «Велосвіт» (вул. Серьожнікова, 2).

Важливо знати, що у розіграші призів братимуть участь не імена учасників акції, а лише номери їх дисконтних карток. То ж користувачам Порталу необхідно завчасно подбати щоб отримати свою дисконтну картку, завітавши до магазину «Велосвіт», вул. Серьожнікова, 2, або «Драйв», вул. П'ятницька, 23. Телефон для довідок: (095)191-22-21. Отримати приз щасливий переможець  акції може одразу під час розіграшу призів, або за відсутності такої можливості – протягом трьох наступних днів після проведення жеребкування.  При собі учасник акції повинен обов'язково мати дисконтну картку!

Призи обміну на гроші чи інші подарунки не підлягають. 
Незатребувані переможцями акції призи протягом трьох днів після проведення їх розіграшу анулюються!
Отоварити сертифікат можна лише при купівлі 1-ї одиниці товару.
Дата наступного розіграшу кожного разу буде повідомлятись додатково. Слідкуйте за анонсами.