Відкриття велодоріжки до Дня молоді

Автор Maxim, 26 июня 2015, 00:25:37

« предыдущая - следующая »

Maxim

27 червня об 12-50 за адресою вул. Щорса, 23 відбудеться урочисте відкриття першої в місті Чернігові велодоріжки. Відкриття відбудеться в рамках святкування Дня молоді.

У програмі:
11-30 Збір та реєстрація учасників (Щорса, 23)
12-00 Виступи велосипедистів-екстрималів з Чернігова та Славутича (Тріал, ВМХ)
12-00 Грає Діджей Урбан (Dj Urban)
12-00 Дитяча програма (Ігри та конкурси від аніматорів, дитячий велопробіг по велодоріжці)
12-30 Офіційна частина (Урочисте відкриття велодоріжки)
13-00 Велопробіг велодоріжкою та вулицями міста
14-00 Розіграш призів та цінних подарунків (для зареєстрованих учасників) (Щорса, 23)
14-30 Святкова концертна програма (Щорса, 23)
14-30 Виступи танцювальних колективів (Студія сучасних клубних танців "Midnight STARS" при школі танців "Евет", студія східних танців Муніра та Анна Білецька, TribalBorn Dance Studio, Білий вітер)
15-00 Виступи груп (Женя Скрудж, кавер-группа ADDAMS FAMILY)

Alex Goz

І яка довжина велодоріжки буде, "звиняюсь" ?

zzzlykaaa

Надо бы приехать к 10, что бы место занять на велодорожке)))  а то и постоять на ней не получится. Да какая разница какая длинна!!! Главное что эти :P 300 метров  >:D теперь есть в трехсоттысячном городе, и кто то под шумок перед выборами рекламу сделает.
Искренне буду рад если это начало чего то большого, даже сам готов бы принять посильное участие. И с удовольствием свечку за упокой поставлю если это чей то разовый 300 метровый рекламный ход. Обидно просто когда некоторые делают на тыщу, а потом кричат что на миллион, и все вокруг твари неблагодарные.
Кто делает дорожку?
ПЫ. СЫ. Да, я тот еще троль, но мне как то хвиолетово)))

Alex Goz

Однозначно - знову PR-акція. І так уже необхідні крнцерт та різні громадські заходи ради кількох сот метрів доріжки?
Зате поговорити на камеру, дати інтерв'ю...

dynamo

Цитата: Alex Goz от 26 июня 2015, 06:11:52
І яка довжина велодоріжки буде, "звиняюсь" ?
Довжина  доріжки по моєму одометру 666 м, можливо, хтось переміряє точніше.Там де доріжка примикає до карману на дорозі, звичайно ж, ВСІ наявні автомобілі стояли на велодоріжці, хоча для них місця вистачало. Крім того доріжкою активно курсували мамочки з дитячими візками, мабуть, це будуть основні її вдячні користувачі.

kuznets

Цитировать
ВСІ наявні автомобілі стояли на велодоріжці ... курсували мамочки з дитячими візками....

Доказательства есть...

Alex Goz

В честь відкриття велодоріжки велосипедисти Чернігова вдруге поїдуть на велопробіг без наркотиків? :D :D :D :D :D

zzzlykaaa

Я знаю!!! Темная лошадка(спонсор, инициатор) ГАИ г. Чернигов!!!! Вы хоть представляете какая жирная кормушка в центре города? Как только откроют велодорожку, парковаться буден низя типа)))
... да и 666 метров то вроде как не от "чистой силы" Интересно, святить будут, или пентаграммы нарисуют?

Dmitro

Цитата: Alex Goz от 26 июня 2015, 12:18:18
В честь відкриття велодоріжки велосипедисти Чернігова вдруге поїдуть на велопробіг без наркотиків? :D :D :D :D :D
Ні, Олександре, на тому місці вже іншу "церкву" побудували :D. То думаю, що наступний велопробіг буде з нею пов'язаний.
А щодо першої велодоріжки, то згоден, що святкові заходи з цієї нагоди коштують більше, ніж сама велодоріжка. Залишилось дочекатсь, хто з кандидатів в депутати припише собі цю перемогу.

porqueno

"Ну теперь, стало быть, пошло. Пропал дом. Все будет как по маслу: вначале — каждый вечер — пение, затем в сортирах замерзнут трубы, потом лопнет паровое отопление и т.д..." © М.Булгаков "Собачье сердце"

Evgeniy85

велодорожку они построили, хахахаха, не смешите, она всегда существовала. Просто вылили немного краски, разметку нанесли, да закатали в некоторых местах ямы вот и всё, а плюсик какой то кандидат себе поставит жирный!!! Да и правильно сказали про мамочек с колясками, сегодня стоял возле ХарьковЕлектро так видел одну вальяжно гуляющую и мужика с собакой на поводке=))

kuznets

26 июня 2015, 16:54:05 #11 Последнее редактирование: 26 июня 2015, 17:22:07 от kuznets
Вопрос по существу, если на велодорожке велосипедист быстро выедет например из-за тролейбусной остановки а там пешеход на встречу, кто виноват в ДТП? или едет велосипедист не останавливаясь а пешеход привык что на тротуаре он в безопасности и  пересекает велодорожку с мыслью что он тут главный а тут нежданчик. Думаю что ездить по велодорожке и уступать дорогу пешеходам не правильно, пусть они смотрят по сторонам.

Так же неизбежно то что  пешеходы будут мешать ездить по дорожке, предлагаю обсудить что им кричать для устрашения.

Предлагаю организаторам сделать распечатки в файликах, и наклеить скотчем на деревья вдоль дорожки, пусть пешеходы чуствуют себя не комфортно.

Типа "движение пешеходов запрещено" или перечеркнутая коляска, надписи типа "Полоса только для велосипедистов" "Дорожка опасная для пешеходов", мне особенно нравится, и тд.
Хочу верить что это должно работать, на меня бы это подействовало.

Ваши мысли...



Alex Goz

http://garmata.tv/uk/78793.html
Що тут ще сказати, типове Чернігівське б...ло :(