роверовий транзит з Чернобиля до Чернігова через Білорусь

Автор foreman, 02 августа 2014, 00:06:17

« предыдущая - следующая »

foreman

доброго вечора, шановні форумчани!

Хочу відвідати свою тітку і ії родину, що проживають в окресі с.Софіївка (Щорський р-н). Подорож ровером. Буду їхати зі Львова на Коростень, Іванків, Чорнобиль, (там є міст через р.Прип'ять в напрямку на містечко Пакуль, Чернігівської обл. через теріторію Білорусії), Чернігів, Щорск, с.Софіїка. Прошу подати інформацію по тому, чи я зможу проїхати цей кавалок маршруту Чорнобиль, (там є міст через р.Прип'ять в напрямку на містечко Пакуль, Чернігівської обл. через теріторію Білорусії) без перешкод у плані б'юрократії.

дякую за відповідь!
з повагою, foreman.

Evgeniy85

через 30 километровую зону отчуждения наврядле пропустят, на дороге должны стоять блок посты. Сам недавно думал по интересу туда скатать поглядеть чего там твориться) безпрепятственно пропускают всех желающих только в определённые дни ( поминальные ) но утверждать не буду, сам эту информацию черпанул из интернета и от рыбаков что в ту сторону на Днепр рыбачить ездяют.

foreman

...прошу також, подавати інформацію на електронну адресу: m50bom@gmail.com.
з повагою,...

Vano

Свободный проезд в зону отчуждения закрыт(по крайней мере, был закрыт пару-тройку лет назад, думаю что ничего не изменилось), к тому же часть маршрута Коростень-Иванков-Чернобыль является очень сильно загрязненной радионуклидами: http://sfw.so/uploads/posts/2011-11/1320667625_5.jpg
Таким образом, считаю выбранную нить маршрута неудачной.
Вариант с проездом по территории Беларуси не стал бы рассматривать именно на интересующем Вас участке всё по той же экологической причине.
Советую ехать мимо Межигорья(через северный пригород Киева), а потом можно лесами вдоль водохранилища - там проезд открыт, проверено на собственном опыте. Но если захотите ехать лесами прямо до Славутича - учтите, что там есть участки непростых грунтов/песков, однако преодолимых.
Удачного путешествия! :)

dynamo

Білоруси пропускають громадян України в міжріччя Припяті і Дніпра  в будь-який день1 раз на 9 днів, якщо мета поїздки збирання грибів  і ягід. Зі сторони Чернігова це непроблемно, але як пройти через 30-ти кілометрову зону?

Хэминг Эрнэстуэй

Через Чернобыль не пропустят.
Иванков - КПП "Дитятки" - Чернобыль - КПП "Паришев" - Беларусь. Выезд из Чернобыльской зоны в Беларусь без пограничного поста. Могут быть проблемы на КПП Беларуси (откуда взялся гражданин Украины в Республике Беларусь, если он границу официально не пересекал?)

dynamo

Штраф за перебування в 30 км зоні без дозволу, точно не пам"ятаю, але десь від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів.