11.10.2015 - День Рождения "Велофана"

Автор КнязЪ, 14 сентября 2015, 12:52:10

« предыдущая - следующая »

flopix

Спасибо за праздник все круто.

ps. Съел 2 куска торта  :P

Alex Goz

Получилось все класно, хороша організація, нормальне суддівство :) :)
Хоча помилочка вкралась, Крейч 0:55.42 Я 0:55.33?? Женя ж перед мною фінішував
Тортик як завжди смачний :)
Подяка організаторам все класно без зайвої помпи :) :)

Своїм результатом уви незадоволений, але що вже вийшло, блін :( :(

ultegra

Цитата: Alex Goz от 18 октября 2015, 20:48:30

Хоча помилочка вкралась, Крейч 0:55.42 Я 0:55.33?? Женя ж перед мною фінішував

ну то буває, шось наплутали )))

Alex Goz

Дякую, що комп знайшли :) :)
Блін весь старт він мені споганив, а починалось наче й непогано :) :)

Alex Goz

Одне засмучує: мала кількість учасників :(
Чому ви так боїтеся цієї гонки? "Я не готов(а)" ; "Боюсь быть последним" та інші причини. Це не 60, не 100 км, тут може доїхати кожен (на). Страшно процесу долання дистанції? Всім важко, думаєте мені легко було їхати з підвищеною температурою тіла та болями в горлі, нічого живий здається :) :) В призи також всі не попадуть, ну й що, минулого року стартував, знаючи точно, що призове місце не світить, можна боротись з самим собою з дистанцією.
А то наче велосипедистів й багато, а взяти участь в аматорській велогонці нікому, це ж не Ялівщина, де є технічно складні ділянки, тут траса простенька, ну трясучка попадається :)
Не розумію.

ultegra

Вони обіцялі наступного року усіх порвати ... хай тренуються )

Dmitro

18 октября 2015, 22:43:08 #66 Последнее редактирование: 18 октября 2015, 22:48:13 от Dmitro
Цитата: Alex Goz от 18 октября 2015, 20:48:30
...помилочка вкралась, Крейч 0:55.42 Я 0:55.33?? Женя ж перед мною фінішував
Результати я переписував з паперового протоколу, там такі результати були, мабуть, коли записували трохи помилились. З'ясуємо, виправимо.

Цитата: ultegra от 18 октября 2015, 22:35:35
Вони обіцялі наступного року усіх порвати ... хай тренуються )
Здається, то вже не перший рік такі обіцянки. Мабуть, все ж таки чекають, коли діди велосипеди на стіну повісять. :)
Доречі, якщо брати 5 найкращих результатів, то рахунок діди-молодь 3:2.

ultegra


Winny

Цитата: Alex Goz от 18 октября 2015, 20:48:30
Хоча помилочка вкралась, Крейч 0:55.42 Я 0:55.33?? Женя ж перед мною фінішував
Не поверите, но причина этой ошибки - Ваш авторитет. Марина записала результат правильно. Но при определении призёров засомневалась, что Вы позволили себя обойти. Я подтвердил, что так оно и есть, и мы переписали результаты на неправильные. Поэтому приношу извинения.

Жаль, что мероприятие в этом году оказалось таким малочисленным в сравнении с прошлогодним. Реально пожалел, что сам не принял участие.

Те, кто не приехал, позволил приехавшим досыта наесться Диминым тортом :)

shuriks

Молодцы! Пусть вас было немного, но праздник удался!

О себе - день короткий, а сколько всего нужно успеть...  Рано утром на работу, чтобы к тому времени, как мои проснутся, папа был рядом с ними =) Когда последний раз был выходной уже и не помню, так шо  извиняйте, ближайший годик я покурю в сторонке. Хотя, если можно было бы вложиться в полтора-два часа, то выкроил бы время, а так с дорогою туда-назад и тортиком это побольше лимита.... Ех, увы =(    А вот было бы дело в Яловщине - думаю всей семьей с коляскою подрулили бы папу выгулять =)))))

Ехал с работы, видел в Яловщине малыши (и не только?) гонялись. Подозреваю, что кому то пришлось выбирать где кататься.


flopix

Малочисленным потому что мероприятие совпало с гонкой в еловщине.

Dmitro

Исправленный итоговый протокол:

Alex Goz

Виходить, що позволив. Правда Женю вже з'їдав, але так захопився погонею, що в повороті перед спуском мало не вилетів :(  і втратив час. Правда якби й догнав, не факт, що вдалосяб обійти. Минулого року вже таке було в Ялівщині, незадовго до фінішу обійшов його, а на фініші Женя вседно виграв :)
Так, що вже що є ж то є  :) :) Два кола добре погрались в догонялки))

Alex Goz

О, знову адреналіновська матрасна покатушка.
Діма, а чому ніхто з вас не прибув на День народження велофана? Носа задерли? Крім свого велорейса ніде не берете участі.
Мабуть слід організувати, щоб громада разок забила на нього :D
Позмагаєтесь самі з собою, більш товариськими станете :)
Чи як магазин для мажорів, на решту уваги не звертаєте?

kuznets

Цитата: Alex Goz от 21 октября 2015, 20:51:20
О, знову адреналіновська матрасна покатушка.
Діма, а чому ніхто з вас не прибув на День народження велофана? Носа задерли? Крім свого велорейса ніде не берете участі.
Мабуть слід організувати, щоб громада разок забила на нього :D
Позмагаєтесь самі з собою, більш товариськими станете :)
Чи як магазин для мажорів, на решту уваги не звертаєте?

Ви вибачте але з мене скоро матюки полізуть на ваші пости, на ту неділю коли планувалась гонка я особисто був вихідний і планував приймати участь, хтось за мене працював і не приїхав би, а коли ми виклали нову прогулянку після того з'явилась інфа що буде гонка, наприклад Діма та Сашко були на роботі а я планував спочатку на 10 потім на 12 велопрогулянку. Я чи ми повинні звітувати чи що?  Наприклад Ваші гонки по шосе викладаються за 3 дні поправте якщо не правий, бо були моменти реально приїхати хоч заради масовки, можливо і на шосе не змагатись але приїхати, так дізнаюсь вже після гонки, Або інше, Женя відпрошується з роботи приїздить а йому кажуть що перенесли, чі такого не було? Про Славутчан мовчу, і це тільки за 15 рік.

А якщо хтось буде тролити здорове бажання поодиноких оргів  покатушек на велофані, то викладати тут взагалі не будемо, на новому сайті викладем від себе і без велофана, і хто після цього виграє? так Ви саме тролите Діму в його темі перед тими хто з ним поїде в неділю, вважаю це принизливим.
Можна все окрім першого запису переносити в тему "День народження Велофана"

До речі, подібний тролінг також впливає на бажання відвідування ваших змагань, і ви самі частково в цьому можете бути винні.
Поки що з повагою...