Першість міста з велогонок на шосе.

Автор Alex Goz, 13 августа 2014, 22:18:00

« предыдущая - следующая »

Ссылки на связанные события


varkan_zayats

Скажите, а есть ли у кого все результаты? Уехали – не дождались.

Alex Goz

Результати є, в MS Excel, ХЗ як його "приліпити"

flopix

Цитата: Alex Goz от 21 августа 2014, 22:19:08
Результати є, в MS Excel, ХЗ як його "приліпити"

Выложите на файлообменник, а сюда ссылку на него.

Например на http://rghost.ru/   там все просто в несколько кликов.

Alex Goz


Alex Goz



flopix


varkan_zayats


flopix

Выложите результаты вчерашних соревнований.

3pac


Alex Goz

Сьогодні добрався до протоколів, викладу мабуть завтра увечері.

Рома, з таким результатом і засуджувати не має потреби :D :D :D

3pac

25 августа 2015, 23:57:48 #26 Последнее редактирование: 26 августа 2015, 00:03:10 от 3pac
ну так, віддали перше місце серед мтб кому попало, хоча я його значно випередив. А мені дали пусту грамоту щоб я її сам заповнив вдома :hammer: . А так дехто подумав що я зрізав чи ще щось.. Називається мовчечки поучаствовав і поїхав додому :thumbdown: А перемогу віддали взагалі незрозуміло кому, він навіть не підійшов забрати її. Може його і не існує в природі!

Alex Goz

Він існує, йому 53 здається роки. В тебе, Рома МТБ настільки крутий, що його мабуть не помітили серед шосерів :D :D :D.
А взагалі давати приз кращому на МТБ це вважаю нісенітниця, настільки вони можуть бути різні, деякі дадуть фору шосерам.
Нічого, пересідай на шоссер і мочи. У всякого велосипедиста, що поважає себе, повинно бути мінімум 2-3 велосипеди :) :)

Alex Goz

Рома, а чому це ти в юніори/андери затесався, ти ж 91 р.?

3pac

так мені ще 23)
справа не в тому що не дали приз за те що я обігнав одного діда на байку)) Справа в тому що судді дивляться незрозуміло чим. Мене взагалі не врахували ні в мтб ні в шоссе. Не бачу різниці чи я б сам проїхав чи на змаганнях. Навіщо взагалі приймати участь якщо тебе не бачать просто? Це сором а не організація!