СРОЧНО!!! УКРАЛИ ВЕЛОСИПЕД КРАСНЫЙ "SCOTT SCALE 60"

Автор Sun, 07 июня 2014, 01:23:01

« предыдущая - следующая »

Evgeniy85

Цитата: MetalugA от 03 июля 2014, 10:25:44
да таким уродам нужно руки отрубить привселюдно >:( >:D! его даже не наказали ,я больше чем уверен

Да, она рассказывала , что типочек этот во время задержания вёл себя нагло, хвалился что он в Киеве уже больше сотни украл и нихрена ему не будет. Насчёт наказания я не знаю, я уверял женщину что бы она не забирала заявление и не поленилась проконтролировать весь процесс. Хотя она сама мне говорила что у него родители - важные люди и должны отмазать сыночка. Да и материально он у них по ходу откупился( вел что он купил пацану 10600 стоил ) так что вероятность того что вор избежит наказания велико :((

viperet

насколько я знаю, журналистка черниговской медиа группы уже занимается этим вопросом...

rolly

Цитата: Sun от 02 июля 2014, 22:30:14
  НАЙДЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СПАСИБО МАКСУ!!!!

Поздравления!
Да, интересно как найден и какой именно замок был перекушен?

Corwin

Цитата: viperet от 03 июля 2014, 13:59:34
насколько я знаю, журналистка черниговской медиа группы уже занимается этим вопросом...
Хе-хе, интересно будет почитать. Страна должна знать своих "героев".

Artgroup

Сегодня был на Шевченко 13, общался со следователем по моей краже. Рассказал ей историю, которую тут описали... Она в шоке, говорит что это бред!  Эта девченка вела дело по веловору, которого задержали в мае месяце...  Сказала, что у него изъяли МНОГО великов...  Что думаете по этому поводу?

3pac

А как его хоть звать-то? фото, ссылку вконтакте, чтоб если че знать кого давить на переходе >:D

Artgroup

Ваша история???

______________________________

В Чернігові затримано велосипедного крадія
З приходом літа зростає попит крадіїв на двоколісні транспортні засоби - велосипеди.
Як свідчить статистика, велосипед як транспортний засіб набуває популярності серед чесних громадян, так і, як предмет крадіжки, серед крадіїв. Коли велосипедисти активно використовують цей транспортний засіб, зловмисники спокійно «виходять на полювання» у будь-яку пору доби. До рук крадіїв потрапляють велосипеди, залишені без нагляду біля будинків, магазинів, на сходових клітках у під'їздах. В Чернігові їх крадуть навіть із дворів приватних абійсть. Адже багато часу і зусиль для цього не потрібно: вкрав, сів і поїхав.
Чернігівським міським відділом міліції УМВС України в Чернігівській області 24 липня було затримано підозрюваного в крадіжці восьми велосипедів.
Моделі велосипедів і місця крадіжок:
Azimut - вул. 1 травня,168
Scott scale 60 - вул. 1 травня,168
Scott Voltag - пр-т Мира, 80
Ардіс - пр-т Мира, 43
OMEGA НТЛ-002С - вул. Мстиславська, 56
Ардіс - пр-т Мира, 44г
Nord - вул.Мстиславська, 33
Reneger - вул.Пятницька, біля автокооперативу
Чернігівці, не будьте байдужими, якщо побачили, як намагаються вкрасти велосипед – спробуйте привернути увагу перехожих, самостійно зупинити крадія, або ж терміново викликати наряд міліції.
Із метою попередження таких правопорушень нагадуємо про елементарні правила безпеки:
- не залишайте велосипеди без нагляду у під'їздах будинків, поблизу торгових закладів, в інших громадських місцях;
- якщо виникла необхідність залишити без нагляду велосипед, попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним або використовуйте надійні велосипедні замки;
- коли вам пропонують придбати велосипед за низькою ціною, задумайтесь, чи бува не крадений? Повідомте про це правоохоронців;
- якщо вже трапилось лихо і таки Вашого велосипеда вкрали, відразу повідомте в міліцію і дайте оголошення в мережі Інтернет.
Чергова частина Чернігівського міського відділу:
Адреса: вул.Шевченка, 13
Конт. тел.: 4-20-92, 619-911
Велоспільнота «Лайба»

Artgroup

Если так, то что-то неладное. Вашего поймали месяц назад а об этом объявили 24-го июля...