31.08.2013 (O) Побъем рекорд встречи осени

Автор kuznets, 24 августа 2013, 15:35:47

« предыдущая - следующая »

kuznets


Fan

Покатуха состоится при любой погоде.

P.S Лучшее, что можно сделать, если полил дождь, — не мешать ему лить.
  Генри Лонгфелло.

Alex_BGM

предварительно +2, если погода не полный треш будет >:D

kuznets


Александр)))

ну, +1:) благо есть стиральная машинка:)

DOKTOP

если бы не приезд от Турецкого Батьки именно сегодня, поехал бы.. а так звиняйте... сутки не спать и потом на вел садиться я усну в дороге))))))))) УДАЧНО КАТНУТ =) Орг. составу РЕСПЕКТ.

Corwin


Максим

Через 2 часа покатушка ураааааааааааааааааааа :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

kuznets

Всем спасибо за участие, особое замыкающей группе за информатирование ситуации.
Мне все понравилось, отписывайте свои впечатления, выкладывайте фотографии и приезжайте еще...

chip81

 ::) сдержал обещание  покатухи,соответствую фотке на финише >:D
>:D немного фоток утром

dynamo


tjet

Фотки с моего фотика смотрите в группе http://vk.com/club54978548. Альбом "31.08.13 Встречаем осень...". Фоток не много, в основном со старта и перекус. Так же прошу туда позаливать фотки с ваших фотиков/телефонов, или единым архивом мне на мыло tjet.com@mail.ru. Покатуха супер, впечатлений масса. Эта же масса впечатлений осталась и на велике, мыть - не перемыть...

Alex Goz

Після трьох- чи чотирьох- річної перерви "виповз" на покатушку, та ще й на нічну. Маса нових облич. Сама покатушка вдалась, незважаючи, на нелюбов до нічної їзди (дуже вже мені важко чомусь крутити педалі в темряві) відчував себе комфортно навіть з жорсткою передньою вилкою. Стальне чудо, або як я його ще називаю "зимовий байк" не підвело, під кінець покатушки, правда почали "пострілювати" деякі передачі, коли сильніше "натиснути на газ", мабуть трансмісія  уже дещозносилась, нічого огляну, при потребі заміняю. Сам маршрут вибраний чудово, Кузнєц, як завжди у своєму стилі:)))). Можна було і трішки поганятись, і багнюку помісити, та й калюжі, несподівано виникаючі у світлі ліхтаря... Пиємним сюрпризом стало те, що надибали на стрімку річечку Свишень. Саші подяка за вибраний маршрут, за організацію, усім - за компанію.

Alex Goz

І навіть в якості інтервального тренування непогано вийшло: технічні ділянки в перемішку з швидкісними - щось на зразок фартлеку. Ну на швидкість правда сильно не налягав, бо просто втік би від групи і вже була б не покатушка (для мене).

dynamo

Так скільки ж було учасників? Рекорд побито?