Нормативы

Автор Buggorr, 16 октября 2011, 18:34:55

« предыдущая - следующая »

Alex Goz

Рома, з розворотом, чи в одну сторону за вітром? :) :)

16081989

Цитата: Alex Goz от 27 июня 2015, 18:42:43
Рома, з розворотом, чи в одну сторону за вітром? :) :)

Все прохаванные ребята ездят только в одну сторону, и исключительно  по ветру. Просто мы еще не познали дзен. :D
На правах рекламы, я по ветру   62-63км/час на пакульском поле держал, когда кассета стояла на колесе, а не глухарь:)

Alex Goz

Мене б секунд на 10 вистачило, якщо взагалі так зміг би розігнатись :)
:)

3pac

27 июня 2015, 19:49:36 #18 Последнее редактирование: 27 июня 2015, 20:01:55 от 3pac
Цитата: Alex Goz от 27 июня 2015, 18:42:43
Рома, з розворотом, чи в одну сторону за вітром? :) :)
Звісно з розворотом :D
Сьогодні тестував нові колеса) вітер в обидва боки (звісно) боковий 4.7м/с)) таке відчуття що зустрічний завжди, вуха продував) Вийшла середня 40.2. Пульс в межах 192-198. На фініші десь 220.. (не дивився). Якщо кому цікаво побачити трек то ось вам: https://www.endomondo.com/profile/21109254 Середню редагую по спідометру, бо жпс на розвороті трохи не дораховує та поки ввімкну, покладу в кишеню, теж час втрачає.
Рекорд не побив, але в таких умовах я ще 40+ не їхав) В ідеальніх умовах очікую пробити 42+)) Я помітив що в спеку середня помітно зростає ::)
До речі, гума 28мм, 26", звісно без лежака. На найшвидшій передачі на швидкості 50км/год каденс 100, тому навіть за дуже сильним вітром більше 55 тримати не зможу(

16081989

Чувак, у тебя проблемы с пульсометром, отвечаю. Я 171 максимум что разгонял при темповой работе.

Alex Goz

Серьога, максимальний пульс у різних людей різний. Я у себе бачив 186 минулого року на фініші групової гонки, коли уже був з дуже квадратними очима. Цього року бачив 179 (без квадратни х очей) :) :). Так, що думаю в молодості він у мене міг бути вищий 220.

Тут інше питання, як у Роми налаштований велокомп. Він звичайно здоровий лось і здібний :) :). Але щось результати дуже вражаючі.
В серпні буде "Гонка ветеранів" побачим :) :) :)

flopix

Цитата: 3pac от 27 июня 2015, 19:49:36
Пульс в межах 192-198. На фініші десь 220.. (не дивився).
Большая сила воли, я себя так "изнасиловать" в принципе не могу, просто срабатывает защитный рефлекс и ноги перестают крутить.

Alex Goz

Досягається тренуванням. І максимальний пульс з першої спроби не витягнеш, а десь з третьої. Повторююю максимальна частота суто індивідуальна: для кого може 175, а для кого і 220. На максимальному пульсі спортсмен знатний працювати близько 10 секунд.

PaNDa

Цитата: Alex Goz от 27 июня 2015, 22:34:00
На максимальному пульсі спортсмен знатний працювати близько 10 секунд.
...а потом, что инфаркт?

3pac

Померял по Google earth там строго 5.00 км в одну сторону. Да и велокомп я калибровал по гуглу, потом рулеткой мерял по асфальту 3 оборота колеса и выставлял спидометр. Да и когда рядом с кем-то еду у меня никогда не завышало. И по жпс у меня средняя 39.86 была. Но там пока с кармана достану да выключу дак секунды эти и теряются. Насчет пульсометра.. ну если кто даст свой попробовать... Да и вобще я не считаю 40км/ч какимто достижением.. это всего-навсего КМС. Надо к 46.88 стремиться)) ну если я за пол года 5 кмч прибавил то надеюсь к сентябрю 42.5 вкрутить

Alex Goz

 :D :D :D :D :D

PaNDa, дальше не інфаркт, а просто зниження інтенсивності роботи й частоти пульсу в зв'яку з закінченням запасів аденозинтрифосфату (АТФ), якого вистачає на 2 сек., та креатинфосфату (КФК), шляхом відщеплення від якого кислотного залишку і приєднанням його до аденозиндифосфату відбувається ресинтез аденозинтрифосфату, десь на 8 сек. Ну й накопичення молочної кислоти, так як процес звичайно анаеробний, і молочна кислота не встигає окислюватись, через недостачу кисню, відповідно з'явиться біль у ногах.
Це так поверхнево, фізіологію спорту я особливо не вивчав, все-таки закінчував медичний інститут, а не факультет фізичного виховання, просто спливли старі знання з біохімії :)

А інфаркт виникає внаслідок тривалого спазму якої-небудь коронарної артерії, просвіт якої був і до того звужений за рахунок відкладання на стінках атеросклеротичних бляшок, ще й з утворенняи тромба. В результаті якась ділянка м'язу серця перестає отрмувати кисень. А на жаль м'яз серця, на відміну від скелетних м'язів, працювати в анаеробному режимі зовсім не здатний і відбувається пошкождення (перша фаза інфаркту міокарда) з наступний некрозом.

FaLcoNeT

Цитата: 3pac от 27 июня 2015, 23:18:05
Померял по Google earth там строго 5.00 км в одну сторону. Да и велокомп я калибровал по гуглу, потом рулеткой мерял по асфальту 3 оборота колеса и выставлял спидометр. Да и когда рядом с кем-то еду у меня никогда не завышало. И по жпс у меня средняя 39.86 была. Но там пока с кармана достану да выключу дак секунды эти и теряются. Насчет пульсометра.. ну если кто даст свой попробовать... Да и вобще я не считаю 40км/ч какимто достижением.. это всего-навсего КМС. Надо к 46.88 стремиться)) ну если я за пол года 5 кмч прибавил то надеюсь к сентябрю 42.5 вкрутить

На карбоновый шоссейник не пробовал пересесть?

3pac

Цитата: FaLcoNeT от 28 июня 2015, 08:33:20
На карбоновый шоссейник не пробовал пересесть?
та вот скоро попробую на алюминиевом проехаться, там будет видно.. если все ок то весной карбо разделку соберу) Фреймсет уже есть)

3pac

Короче провел некие тесты. Судя по ним, чем боле дистанция, тем хуже результат.. Тоесть если на 10 км я могу на кмс проехать, то на 100 км полный позор))
Значить, простой алю шоссер с высоким уровнем лежака дал 2.5 кмч на дистанции 10 км.. :P Тоесть разделочному байку быть)
По пульсу. 35 минут продержал средний пульс 195. А на пульсе 175 ехал 3.5 часа и сердце вроде не очень устало.. до 180 можно поднять еще.
Короче проехал сотку со средней 30)) еле вытянул)) либо из-за того что не привык к таким дистанциям либо не моё это)
Смотрю на вас, вы что 7 км разделку едете, что 50, средняя одинаковая) Мне такое не понять ))

Ranger Pacific

Балджиев практиковал много лет лежак на горняке. И довольно неплохо практиковал.