25.09.2016 - День Рождения "Велофана"

Автор КнязЪ, 08 сентября 2016, 11:19:52

« предыдущая - следующая »

Ссылки на связанные события


Stewie

Уже не помню, когда последний раз участвовал, но пропустить не мог. Приехали всей семьей. Заблудились правда слегка, но главное, что доехали!
Спасибо всем организаторам за праздник!
Каша - БОМБА! Торт - Бомбище! Гонка - супер. Без интриги, но в целом очень смотрибельно.

И помните - шлем не просто так одевают!

Stewie





Winny


Alex Goz

Вчора після шосейної гонки дізнався від товариша цікаву новину: на його телефон прийшла СМС-ка, що я недопущений до гонки ДР Велофана.
Шокований "рівнем" організації :D :D :D. Я сам не збрався брати участі в гонці з відомих причин і навіть не приїхав туди.
Але чому СМС-кою та ще й не на мій телефон. Чернігів у всій красі :D.

Там мав я вашу "гонку" на увазі й на далі. Тим паче все одно вона гасне, виходячи з кількості учасників.

Winny

Цитата: Alex Goz от 02 октября 2016, 09:36:12
Вчора після шосейної гонки дізнався від товариша цікаву новину: на його телефон прийшла СМС-ка, що я недопущений до гонки ДР Велофана.
Щось мені здається, що товариш Вас дотепно потролив :lol:

Alex Goz

Та ну! Сам підійшов, питає що за.....

Alex Goz

Він навіть не зареєстрований на форумі

Alex Goz

Але ми з ним разом виступаєм на Велорейс та Вело-яйце-рейс.

kuznets

Цитата: Alex Goz от 03 октября 2016, 14:55:22
Але ми з ним разом виступаєм на Велорейс та Вело-яйце-рейс.

А от якщо в мене хтось спитає "як я відношусь до Alex Goz ?"   то я відповім що з вдячністю. Саме з вдячністю за піар "Specialized Velo Race". Дякую вам Alex Goz за те що ви робите, чим далі тим більш впевнений що "яйця" це було найбільш вдале рішення для фіналу гонки. Бажаю Велофану щоб ваші заходи теж запомятовувались та мали успіх.

Alex Goz

Абсолютно немаю бажання піарити Велорейс. Сама ідея хороша. Змагання по суті теж класні, хоча це не моє (їдь туди, не знаю куди не по мені.)

Але були споганені саме яйцями. Кидання яєць вплинуло на результат гонки. Тим паче не обговорені в Положенні.
Хочете шоу, робіть шоу, а не поганьте спортивні змагання. (Хоча ми з Геною набрали найбільше очей на яйцях це суті не міняє)


Alex Goz

Слава Богу, що в призи не попали "на яйцях"

КнязЪ

07 октября 2016, 23:28:36 #59 Последнее редактирование: 11 октября 2016, 21:38:58 от КнязЪ
В очередной раз поблагодарю соорганизаторов гонки: Dmitro и Winny, а так же, за помощь в подготовке BRSK и проведении Юле. И отдельная благодарность Альфа-банку за предоставленный шредер )) к сожалению, не из купюр :)
В этом году и техника и я небыли в форме, чтобы участвовать в гонке. Занимался приготовлением каши и чая :)
Не смотря на то, что День Рождения velofan.com.ua сегодня, с чем его и поздравляю :), мероприятие, по многочисленным просьбам, предложил провести пораньше, так как вероятность благоприятной погоды повыше, и погодка, таки, не подвела.

Мои фото

З.Ы. Гонка Велофан закончилась, будем ждать результаты фотоконкурса Specialized velo race 2016  :ninja: