Першість міста з велогонок на шосе.

Автор Alex Goz, 13 августа 2014, 22:18:00

« предыдущая - следующая »

Ссылки на связанные события


Buggorr

Кто фотографировал, скиньте пожалуйста фото с велогонки, на какой то файлообменник!!!

ultegra

Цитата: 3pac от 26 августа 2015, 12:22:32
так мені ще 23)
справа не в тому що не дали приз за те що я обігнав одного діда на байку)) Справа в тому що судді дивляться незрозуміло чим. Мене взагалі не врахували ні в мтб ні в шоссе. Не бачу різниці чи я б сам проїхав чи на змаганнях. Навіщо взагалі приймати участь якщо тебе не бачать просто? Це сором а не організація!
От з цим згоден.

Alex Goz


Alex Goz

Якщо з приводу грамоти за участь, то їх в категорії юніори/андери не давали нікому.
А результат є

Мозговий Роман -  0:32.18. Скромнувато порівняно з дідами :D :D :D але в тебе ще є куди рости, а діди теж поки поганяються :)

16081989

Александр, ну почему это не давали?  На грамоте  указано  " серед спортсменiв до 23рокiв", а след.строчка : Вiкова группа  24-39. Ну это полный провал.

Просто нас дедоу наградили, а детей обделили  :D

Alex Goz

Результати готові, зараз займусь збочинством на тему як їх тут викласти, бо забув к_рва :(

Alex Goz

Результати здається тут

http://rghost.ru/7DgzLkQ4B

Дальше вже переставляйте їх як хочете

flopix


3pac

Цитата: Alex Goz от 26 августа 2015, 19:29:19

Мозговий Роман -  0:32.18. Скромнувато порівняно з дідами :D :D :D але в тебе ще є куди рости, а діди теж поки поганяються :)
Рік тому за 38хв їхав))

flopix


3pac


Alex Goz

Будеш старатись (тільки з розумом) може й за 28 проїдеш, а то й швидше :)
Здоров'я то вистачає :D

16081989

Слушайте, там вроде бы и фоткал не один человек, а фоток я что-то до сих пор не вижу. Непорядок:)