Відповідальність починається з мене

Автор DOKTOP, 22 апреля 2015, 22:40:59

« предыдущая - следующая »

DOKTOP

25 квітня 2015 року о 10.30 з Красної площі стартуватиме велопробіг в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Запрошуємо активну молодь (з 14 років) взяти участь в акції. Патріотична символіка вітається!
Реєстрація учасників з 10.30 на Красній площі, фініш велопробігу біля ТРЦ «Мегацентр» о 13.00, де продовжиться святкування дня безпеки праці.
Метою заходу є пропаганда та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі та формуванню соціально активного населення.
Організатори акції – Департамент сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації та кримінальна міліція у справах дітей УМВС України в Чернігівській області, за участю ГО велоспільноти «Лайба».

Источник :gorod.cn.ua

Alex Goz

Щось цей лозунг мені дуже нагадує популярний в радянські часи: "Ми погано живем, бо погано працюєм"
Оце все дуже нагадує провладну піар-акцію.

Яка відповідальність, перед ким?

Колись почув одну фразу: "Що мені іще з собою потрібно зробити, щоб влада перестала красти?"

tomie

Цитата: Alex Goz от 22 апреля 2015, 23:03:58
Колись почув одну фразу: "Що мені іще з собою потрібно зробити, щоб влада перестала красти?"

Влада краде - доки ми закриває очі на це, а інколи й приймаємо в цьому участь. Для цього досить перестати давати хабарі та домовлятись по кумівські з лікарями,комунальниками, даішниками, ментами і т. д.
Та головне в заході не лозунг чи чиясь інтерпретація цього лозунгу, а саме велосипеди та велосипедисти  ;)

Dmitro

23 апреля 2015, 14:12:35 #3 Последнее редактирование: 23 апреля 2015, 14:20:22 от Dmitro
Ця акція, доречі, започаткована ще за попередньої влади, ось тут.

ЦитироватьПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене"

1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" (далі - Акція).

2. Акція проводиться щороку з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.

3. Основними завданнями Акції є:

виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

обстеження вулиць обласних та районних міст і населених пунктів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

здійснення інформаційно-просвітницької роботи (розповсюдження друкованої продукції: плакатів, буклетів, книг, проведення консультацій тощо);

формування відповідального ставлення молоді до свого здоров'я;

стимулювання активної участі місцевих громад у суспільному житті;

залучення рекламодавців та засобів масової інформації до створення та розміщення соціальної реклами;

розвиток партнерських відносин інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, приватними структурами, громадськими організаціями, засобами масової інформації.

Інші завдання, направлені на формування здорового способу життя, можуть розширюватися за ініціативи органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Alex Goz

Ну да. а попередня влада була ще "краща".
От вони й придумали як забити людям баки, відволікти від справжнього вирішення проблем.

Yuri

Запрошуєте тільки молодь? А який граничний вік? Такий як передбачено законодавством?