Наши рекорды

Автор Миллионер, 22 июня 2009, 16:45:43

« предыдущая - следующая »

3pac

справа не в правильності заміру програми)) а в тому що це змагання змотивує мене проїхати 3000 км за місяць)) а калорії то брехня ;) А сюди виклав щоб пам'ятати, що в разі невиконання нормативу відчуття сорому перед форумчанами не покине мене цілий рік :D

Alex Goz

Ото краще зверни увагу на кілометри, а не псевдокалорії :) :)
І в їдь середньому темпі:) на ЧСС 70% від максимального.

3pac

Цитата: Alex Goz от 30 августа 2015, 23:00:21

І в їдь середньому темпі:) на ЧСС 70% від максимального.
якщо ніхто не буде провокувати то так і думаю))

Alex Goz

А ти не піддавайся, будь спокійний як удав, інакше просто заганяєшся :)

3pac

перший міні рекорд - 800 км за 7 днів :P
наче й не важко поки що)

Fugitive

3pac,
Болею за твой рекорд. Не многие готовы поставить перед собой цель и выполнить - тем более, что она требует выкладки в течении 30 дней! Сколько км накрутил? Кидай ссылку с Ендмондо  ;)

3pac

17 сентября 2015, 21:31:10 #171 Последнее редактирование: 17 сентября 2015, 21:37:46 от 3pac
Цитата: Fugitive от 17 сентября 2015, 20:55:04
3pac,
Болею за твой рекорд. Не многие готовы поставить перед собой цель и выполнить - тем более, что она требует выкладки в течении 30 дней! Сколько км накрутил? Кидай ссылку с Ендмондо  ;)
:blush:
эмммм
Короче накрутил 928 км за 8 дней, и обьявили что через 4 дня разделка по шоссе))) поэтому я забил на километраж и отдыхал перед гонкой))) На разделке 9 место из 30 занял) на байке) Щас тренируюсь на скорость уже, через 3 недели будет последняя в году разделка) https://www.endomondo.com/users/21109254/workouts/latest
А вобще цель была вполне выполнима)

ultegra

Попытка была  :bikestone:
Цитата: 3pac от 30 августа 2015, 22:56:10
в разі невиконання нормативу відчуття сорому перед форумчанами не покине мене цілий рік :D
соромнику ти наш ))))

3pac

Цитата: ultegra от 17 сентября 2015, 21:36:52
Попытка была  :bikestone:
соромнику ти наш ))))
Так, відчуття ганьби не покине мене цілий рік :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :yes:

Alex Goz

Нарешті зрозумієш, що не слід ставити нереальні задачі. А тренуватись слід грамотно, навантаження збільшувати поступово. Я наприклад був майже стовідсотково впевнений, що 3000 за місяць не проїдеш (у мене рекорд 2400 у 2010 році, цього року 2318 і я знаю що це таке :) :) Так й накату маю побільше. Можна звичайнео  "на зубах" проїхати 3000, в результаті перетренуватись і потім довго відновлюватись. Яка з цього користь? Заради того щоб похвалитись :)

3pac

Краще вже ставити рекорди на змаганнях :yes:

Alex Goz


3pac

Грех не похвастаться такой фоткой ;)


PaNDa

Молодчага! Поздравляю с первой медалькой!!! :clap:

Alex Goz

Накат за рік 17420 км, попрередній результат, встановлений в 2010 році 17040 км перевершено на 380 км

Всіх з наступаючим Новим Роком! Здоров'я нових вражень в велопоходах, покатушках, а лосям досягнензайте  у велогонках.
Дерзайте!!! :) :) :)